Програма “Рома України” шукає консультанта з працевлаштування

Конкурс на посаду консультанта з роботи з проектами НУО для покращення працевлаштування ромів

Програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує конкурс на посаду консультанта з роботи з проектами НУО для покращення працевлаштування ромів.

Завдання консультанта – проаналізувати проекти, підтримані програмою “Рома України” 2011 року в межах конкурсу “Сприяння підвищенню працевлаштування в ромських громадах України”, та підготувати стратегію подальшого розвитку цього напряму.

Вимоги до кандидатів:
– вища освіта;
– досвід роботи у громадській організації;
– бажано досвід співпраці з Державною службою зайнятості чи роботи в ній;
– знання специфіки роботи Державної служби зайнятості на державному та місцевому рівнях;
– досвід роботи з проектами міжнародних організацій;
– готовність працювати з ромськими НУО;
– готовність поїхати у відрядження в Черкаську, Чернігівську, Закарпатську, Одеську та Харківську області.

Тривалість роботи консультанта – 2 місяці:
1 місяць: моніторинг, оцінка й аналіз проектів, надання консультацій ромським організаціям щодо покращення діяльності та підвищення ефективності проектів, а також щодо забезпечення стабільності проектів у майбутньому (включно з елементами бізнес-планування);
2 місяць: на основі аналізу слід написати стратегію для програми “Рома України” щодо подальшого розвитку працевлаштування ромів, зокрема щодо підтримки ромських НУО та співпраці з місцевими центрами зайнятості.

У разі успішного завершення роботи можливе продовження співпраці з консультантом у цьому напрямі.

Зацікавленим кандидатам слід зголоситися до 10 жовтня на електронну адресу координатора програми “Рома України” Наталії Кияк (kyyak@irf.kiev.ua), надіславши своє резюме та мотиваційний лист щодо досвіду в подібних сферах.

У липні програма “Рома України” підтримала 9 проектів ромських НУО в 5 областях України. Метою проектів є підвищити рівень працевлаштування в ромських громадах України. Основою проектів стало надання коштів ромським НУО для створення цехів і майстерень для навчання робочих професій (швачки, слюсаря, перукаря, взуттєвика тощо) та закупівля обладнання для проведення навчань, що буде використано як під час проекту, так і в майбутньому.

Контакти: “Рома України”, Наталія Кияк, (044) 461 95 00, kyyak@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти ініціативам, спрямованим на забезпечення правового захисту ромського населення України, поліпшувати умови доступу ромського населення до медичних послуг, сприяти здобуттю ромськими дітьми та молоддю початкової та вищої освіти, підвищувати рівень працевлаштування ромського населення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: