Програма “Рома України” оголошує два конкурси

Конкурс “Сприяння зайнятості, професійному навчанню та підприємницькій діяльності рома в Україні” та конкурс мінігрантів для ромської молоді Програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує конкурс “Сприяння зайнятості, професійному навчанню та підприємницькій діяльності рома в Україні” та конкурс мінігрантів для ромської молоді. Мета конкурсу “Сприяння зайнятості, професійному навчанню та підприємницькій діяльності рома в Україні” – посилити активність і спроможність НУО сприяти підвищенню конкурентоспроможності й ефективній зайнятості рома на відкритому ринку праці, конкурентоздатності підприємців і малих підприємств рома, їхній здатності створювати робочі місця для рома, покращити рівень працевлаштування в ромських громадах України. Останній термін подання проектних пропозицій – 15 квітня 2012 року.Мета конкурсу мінігрантів для ромської молоді – залучити ромську молодь до активної участі у громадському житті та допомоги ромським громадам України шляхом ефективної реалізації проектів. Останній термін подання проектних пропозицій – 15 квітня 2012 року. “Рома України”Олександр Шваюн (044) 461 95 00shvaiun@irf.kiev.ua *** Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Конкурс “Сприяння зайнятості, професійному навчанню та підприємницькій діяльності рома в Україні” та конкурс мінігрантів для ромської молоді


Програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує конкурс “Сприяння зайнятості, професійному навчанню та підприємницькій діяльності рома в Україні” та конкурс мінігрантів для ромської молоді.

Мета конкурсу “Сприяння зайнятості, професійному навчанню та підприємницькій діяльності рома в Україні” – посилити активність і спроможність НУО сприяти підвищенню конкурентоспроможності й ефективній зайнятості рома на відкритому ринку праці, конкурентоздатності підприємців і малих підприємств рома, їхній здатності створювати робочі місця для рома, покращити рівень працевлаштування в ромських громадах України. Останній термін подання проектних пропозицій – 15 квітня 2012 року.

Мета конкурсу мінігрантів для ромської молоді – залучити ромську молодь до активної участі у громадському житті та допомоги ромським громадам України шляхом ефективної реалізації проектів. Останній термін подання проектних пропозицій – 15 квітня 2012 року.

“Рома України”
Олександр Шваюн
(044) 461 95 00
shvaiun@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: