Програма «Право та гуманітарні дисципліни»

Грант на проходження міжнародного стажування.

2014-2015 навчальний рік 

Грант на проходження міжнародного стажування- Інструкція щодо заповнення заявок     

Наразі приймаються заявки в рамках програми РОФ «Право та гуманітарні дисципліни» (ПГД) на отримання Гранту на проходження міжнародного стажування з ПГД. До участі у відборі запрошуються нинішні стипендіати програми ПГД (2014-2015), а також стипендіати програми ПГД за останні п’ять навчальних років (тобто, з 2010-2011 навчального року).

В 2015 році в рамках Програми буде надано 3 грантів, кожний з яких передбачає виплату до 1300 євро (в цілому) для часткового покриття витрат на проживання студентів, які проходять міжнародне стажування, протягом періоду часу тривалістю до трьох місяців. Гранти надаються на конкурсній основі та з урахуванням умови щодо пропорційного розподілу між країнами, в яких реалізується Програма.  

Кандидати, які відповідають критеріям прийнятності, повинні надати перераховані нижче документи, надіславши їх електронною поштою на адресу scholarships@romaeducationfund.org:

1)    заповнену заявку на програму міжнародних стипендій можна завантажити тут;
2)    минулі стипендіати ПГД повинні подати офіційну довідку про академічну успішність за ті навчальні роки/семестри, протягом яких вони не отримували стипендію в рамках ПГД;
3)    лист про прийняття від установи, де планується проходити стажування, в якому повинні зазначатись контактна інформація, період стажування та, якщо це має місце, витрати, які покриватиме приймаюча установа; 
4)    копію паспорта чи посвідчення особи.  

Кінцевою датою для подання заявок є  22 червня 2015 року.

Заявки можна заповняти англійською мовою або однією з мов країн, де реалізується Програма ПГД (російська, румунська чи українська). Заявки, заповнені не повністю, не розглядатимуться.

Критерії прийнятності:
–    Кандидати повинні бути студентами вищих навчальних закладів в 2014-2015 навчальному році;
–    Кандидати повинні бути стипендіатами Програми ПГД в поточному навчальному році АБО були стипендіатом Програми ПГД протягом останніх п’яти навчальних років (тобто, з 2010-2011);  
–    Кандидати повинні бути запрошені для проходження програми стажування до установи поза межами своєї країни проживання; 
–    Кандидати повинні вільно володіти робочою мовою приймаючої організації.  

Оскільки стажування можна проходити протягом усього року, кандидати повинні довести, що період стажування, для якого вимагається надання коштів, не суперечить жодним академічним зобов’язанням.

Критерії відбору: 
–    Відповідність між характером стажування і навчанням кандидата; 
–    Значимість організації, в якій проходить стажування, для відповідної сфери діяльності; 
–    Міжнародний масштаб діяльності організації, в якій проходить стажування;
–    Заява кандидата про мотивацію (заява про мету); 
–    Відомості про поточну академічну успішність кандидата (GPA). 

Просимо звернути увагу, що в разі рівноцінних заявок, перевага надаватиметься студентам, які в минулому ще не одержували Грант на проходження міжнародного стажування з ПГД.

Контакти: Олександр Шваюн,  Міжнародний фонд «Відродження» 
Teл: +380 (44) 461 95 00,  Електронна адреса: shvaiun@irf.kiev.ua    

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: