Програма “Посилення впливу громадянського суспільства” виносить на обговорення проекти конкурсів

Програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” пропонує обговорити проекти двох конкурсів

Програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” пропонує обговорити проекти конкурсу “Ресурсні центри для органів самоорганізації населення й об’єднань співвласників багатоквартирних будинків” і конкурсу “Узагальнення та поширення досвіду самоорганізації громадян для вирішення місцевих проблем”. Зауваження та пропозиції слід надсилати до 10:00 26 липня.

Мета проекту конкурсу “Ресурсні центри для органів самоорганізації населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків” – покращити діяльність органів самоорганізації населення (ОСН) та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) через підтримку наявних і створення нових ресурсних центрів для ОСН чи ОСББ.

Мета проекту конкурсу “Узагальнення та поширення досвіду самоорганізації громадян для вирішення місцевих проблем” – озброїти громадськість України інформацією про зарубіжний і вітчизняний успішний досвід вирішення суспільно значущих проблем місцевого значення та носіїв знань у цій сфері.

Контакти: “Посилення впливу громадянського суспільства”, (044) 461 95 00, cs@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: