Програма “Посилення впливу громадянського суспільства” пропонує обговорити проекти конкурсів

Проекти конкурсів стосуються моніторингу реформ на державному та місцевому рівнях і розвитку адміністративних послуг

Програма “Посилення впливу громадянського суспільства” пропонує обговорити проект конкурсу “Громадський моніторинг проведення реформ на державному та місцевому рівнях” і проект конкурсу “Розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг”. Зауваження та пропозиції слід надсилати до 18:00 6 червня.

Мета проекту конкурсу “Громадський моніторинг проведення реформ на державному та місцевому рівнях” – сприяти залученню представників громадськості до моніторингу проведення реформ на державному та місцевому рівнях.

Мета проекту конкурсу “Розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг” – сприяти створенню нових та покращенню діяльності наявних центрів надання адміністративних послуг при місцевих органах виконавчої влади й органах місцевого самоврядування.

Контакти:
“Посилення впливу громадянського суспільства”
(044) 461 95 00, cs@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: