Програма “Громадянське суспільство та належне врядування” пропонує обговорити проекти конкурсів

Зауваження та пропозиції слід надсилати до 12:00 30 січня

Програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” пропонує обговорити проекти 4 конкурсів. Зауваження та пропозиції слід надсилати до 12:00 30 січня.

Мета проекту конкурсу “Створення центрів надання адміністративних послуг” – сприяння створенню нових та покращення діяльності існуючих центрів надання адміністративних послуг при місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування.

Мета проекту конкурсу “Залучення громадськості до удосконалення нормативно-правових актів” – підготовка громадськістю пропозицій щодо вирішення актуальних проблем місцевого розвитку шляхом розробки, публічного обговорення та громадського лобіювання ухвалення нових та вдосконалення існуючих правових актів органами державної влади та місцевого самоврядування, а також їхніми посадовими особами.

Мета проекту конкурсу “Мікрогрантова підтримка адвокаційних громадських ініціатив” – підтримка громадських ініціатив членів територіальних громад міст, сіл та селищ, спрямованих на представлення та відстоювання їхніх прав та групових інтересів у взаємовідносинах з місцевими органами державної виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, постачальниками соціальних, житлово-комунальних та інших послуг.

Мета проекту конкурсу “Громадський контроль за діяльністю органів влади” – здійснення громадського контролю за діяльністю органів публічної влади шляхом проведення громадської антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів АБО громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади.

“Громадянське суспільство та належне врядування”
(044) 461 95 00
cs@irf.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: