Програма “Громадянське суспільство та належне врядування” оголошує два конкурси

Конкурси “Мікрогрантова підтримка адвокаційних громадських ініціатив” і “Створення центрів надання адміністративних послуг”

Програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує конкурс “Мікрогрантова підтримка адвокаційних громадських ініціатив” і конкурс “Створення центрів надання адміністративних послуг”.

Мета конкурсу “Мікрогрантова підтримка адвокаційних громадських ініціатив” – підтримати громадські ініціативи членів територіальних громад міст, сіл і селищ, спрямовані на представлення та відстоювання їхніх прав і групових інтересів у взаєминах із місцевими органами державної виконавчої влади й органами місцевого самоврядування, постачальниками соціальних, житлово-комунальних та інших послуг. Останній термін подання проектів – 12 березня 2012 року.

Мета конкурсу “Створення центрів надання адміністративних послуг” – сприяння створенню нових і покращення діяльності наявних центрів надання адміністративних послуг при органах місцевого самоврядування та місцевих органах виконавчої влади. Останній термін подання проектів – 15 березня 2012 року.

“Громадянське суспільство та належне врядування”
Олексій Орловський, директор програми, orlovsky@irf.kiev.ua
Олександра Горячева, менеджер програми, goriacheva@irf.kiev.ua
Ольга Луцишина, асистент програми, olga.lutsishina@irf.kiev.ua
Телефон: (044) 461 95 00
Факс: (044) 486 01 66

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: