Програма “Громадське здоров’я” пропонує обговорити проект конкурсу

Програма “Громадське здоров’я” пропонує обговорити проект конкурсу “Мобілізація та відстоювання доступу до діагностики та лікування гепатиту С в Україні”

Програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” виносить на громадське обговорення проект конкурсу “Мобілізація та відстоювання доступу до діагностики та лікування гепатиту С в Україні”. Зауваження та пропозиції слід надсилати до 17 липня.

Мета проекту конкурсу – підтримати громадські організації для сприяння мережуванню та гуртуванню навколо заходів із адвокації доступу до діагностики та лікування гепатиту С в Україні шляхом зменшення ціни на лікарські засоби та затвердження відповідної державної програми.

Контакти: “Громадське здоров’я”, Юлія Гордонна, (044) 461 97 09, gordonna@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: