Програма “Громадське здоров’я” пропонує обговорити проект конкурсу

Програма “Громадське здоров’я” пропонує обговорити проект конкурсу малих грантів до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги

Програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” пропонує обговорити проект конкурсу малих грантів “Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги “Багато хвороб, багато життів, багато голосів” (“Many diseases, many lives, many voices”)”. Зауваження та пропозиції слід надсилати до 6 червня.

Мета проекту конкурсу – підтримати ініціативи громадських організацій до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги 2011 року.

Паліативна допомога – це підхід, спрямований на поліпшення якості життя невиліковно хворих пацієнтів і членів їхніх родин шляхом раннього виявлення, оцінки й усунення неприємних симптомів захворювання (передусім болю) через психосоціальну та духовну підтримку.

Контакти: “Громадське здоров’я”, Ксенія Шаповал, (044) 461 97 09, shapoval@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: