Програма “Громадське здоров’я” оголошує конкурси, спрямовані на допомогу наркозалежним

Програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує конкурс “Захист і просування (адвокація) програм лікування ЗПТ силами спільнот пацієнтів в Україні” та конкурс “Мобілізація спільнот, адвокація та підтримка інтегрованої допомоги в лікуванні ВІЛ, туберкульозу для наркозалежних в Україні”

Програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує конкурс “Захист і просування (адвокація) програм лікування ЗПТ силами спільнот пацієнтів в Україні” та конкурс “Мобілізація спільнот, адвокація та підтримка інтегрованої допомоги в лікуванні ВІЛ, туберкульозу для наркозалежних в Україні”.

Мета конкурсу “Захист і просування (адвокація) програм лікування ЗПТ силами спільнот пацієнтів в Україні” – підтримати місцеві адвокаційні ініціативи, спрямовані на покращення доступу наркозалежних від опіоїдів до програм ЗПТ, на покращення їх якості, на запобігання дискримінації та порушенням прав пацієнтів. Останній термін подання проектів – 2 жовтня 2012 року.

Мета конкурсу “Мобілізація спільнот, адвокація та підтримка інтегрованої допомоги в лікуванні ВІЛ, туберкульозу для наркозалежних в Україні” – надати підтримку українським НУО в організації заходів із поліпшення поінформованості, мобілізації спільноти, документування й адвокації задля покращення доступу наркозалежних, хворих на ВІЛ і/або туберкульоз (ВІЛ/ТБ), до інтегрованої допомоги. Останній термін подання проектів – 22 жовтня 2012 року.

Контакти:
“Громадське здоров’я”
Олена Кучерук
(044) 461 97 09
kucheruk@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: