Професійні стандарти в сучасній практиці роботодавців і освітян: круглий стіл у Дніпропетровську

5 вересня з 13:30 до 16:30 у Дніпропетровську відбуватиметься круглий стіл “Професійні стандарти в сучасній практиці роботодавців і освітян”

5 вересня з 13:30 до 16:30 у Дніпропетровську (Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти, просп. Пушкіна, 36) відбуватиметься круглий стіл “Професійні стандарти в сучасній практиці роботодавців і освітян”. Захід проводить Фонд “Європа XXI” і Центр підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск” за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошено представників департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти й науки, департаменту освіти й науки Дніпропетровської облдержадміністрації, Федерації металургів України, Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук, керівників професійно-технічних навчальних закладів, експертів, які працюють у галузі освіти.

У ході засідання буде представлено результати дослідження, яке проводив Фонд “Європа ХХІ” упродовж квітня-травня 2014 року серед молоді 18-25 років на Дніпропетровщині. Крім того, буде запропоновано модель професійного стандарту, яку розробила група авторів під керівництвом Сергія Притоманова, генерального директора Федерації металургів України.

Контакти:
Фонд “Європа XXI”
Галина Усатенко
050 469 59 13
galyna.usatenko@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: