Проєвропейські організації Дніпропетровського регіону стануть ближчими одна до одної

17 квітня 2009 року у Центрі Європейської інформації (ЦЄІ) на базі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки, що діє за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження",  відбудеться Європейський інформаційний ярмарок 2009. До участі у заході запрошуються представники проєвропейських організацій, вищих учбових закладів, туристичної сфери м. Дніпропетровська.

17 квітня 2009 року у Центрі Європейської інформації (ЦЄІ) на базі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки, що діє за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”,  відбудеться Європейський інформаційний ярмарок 2009.

До участі у заході запрошуються представники проєвропейських організацій, вищих учбових закладів, туристичної сфери м. Дніпропетровська.

Метою Європейського інформаційного ярмарку 2009 є консолідація зусиль та вироблення спільних дій у напрямку реалізації регіональної “Програми реалізації державної стратегії євроінтеграції у Дніпропетровській області на 2009-2011 роки”.

У програмі заходу виступи керівника Центру європейської інформації у м. Дніпропетровськ (Людмили Біленогової), представників управлінь обласної державної адміністрації, знайомство учасників з діяльністю один-одного, дискусійне обговорення питань стану реалізації регіональної “Програми реалізації державної стратегії євроінтеграції у Дніпропетровській області на 2009-2011 роки”, можливостей розробки та виконання спільних проектів, спрямованих на реалізацію даної регіональної програми.

Дата: 17 квітня 2009 року
Місце: Центр європейської інформації
Адреса: м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека,
вул. Ю. Савченко, 10, (2-й поверх, конференц-зал)
Час початку реєстрації: о 14.00.

Реєстрація учасників на місці.

Детальна інформація: 42-67-75, eurocentre@libr.dp.ua

*****

Мережа Центрів європейської інформації на сьогодні об’єднує 23 Центри, які функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек по всій Україні, а також пілотний ЦЄІ на базі бібліотеки вищого навчального закладу – Севастопольського національного технічного університету. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів з тематики європейської інтеграції, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України.

Детальніше: http://eu.prostir.ua/in/39896.html

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: