Проекти конкурсів із розвитку паліативної допомоги та протидії гепатитам: громадське обговорення

Програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” виносить на громадське обговорення проект конкурсу “Підтримка служб паліативної допомоги вдома “Хоспіс вдома” та проект конкурсу малих грантів “Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами 28 липня 2013 року”

Програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” виносить на громадське обговорення проект конкурсу “Підтримка служб паліативної допомоги вдома “Хоспіс вдома” та проект конкурсу малих грантів “Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами 28 липня 2013 року”. Зауваження та пропозиції слід надсилати до 17:00 12 квітня.

Мета майбутнього конкурсу “Підтримка служб паліативної допомоги вдома “Хоспіс вдома” – підтримка діяльності служб паліативної допомоги вдома “Хоспіс вдома”, які вже створили громадські організації чи благодійні фонди спільно з державними або приватними медичними закладами.

Мета майбутнього конкурсу малих грантів “Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами 28 липня 2013 року” – підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами у 2013 році.

Контакти:
“Громадське здоров’я”
Юлія Гордонна
(044) 461 97 09
gordonna@irf.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: