Проект «Викрадення Європи»: вплив антиросійських санкцій на країни ЄС

Росія намагається всіма способами вплинути на окремі країни аби максимально перешкодити цьому.

Росія намагається всіма способами вплинути на окремі країни аби максимально перешкодити цьому.

«Дзеркало тижня. Україна» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» реалізує проект “Викрадення Європи”, який присвячений питанням впливу антиросійських санкцій на країни Євросоюзу.

Санкції Європейського Союзу проти Росії продовжені до 31 січня 2016 р. Формальне рішення про це було автоматично, без обговорення, прийнято 22 червня Радою міністрів закордонних справ ЄС. На грудневому саміті Євросоюз знову повернеться до питання санкцій.

Росія, у свою чергу, намагається через тиск на окремі країни максимально перешкодити цьому.

“Викрадення Європи” присвячене дослідженню питань, з чого виходить та чи інша країна ЄС, формуючи своє ставлення до подій в Україні і оцінку дій Росії проти нашої країни.

Починається проект з розгляду позицій Австрії, де “нейтралітет — фетиш, а багато громадян відчувають глибоку ворожість до НАТО” і Болгарії, яку в Україні сьогодні багато хто вважають одним із слабких ланок Європи через її багаторічних “братніх” відносин з Росією, в самій РФ нині величають не інакше як “зрадником” і “куди більш ризикованим партнером, ніж Україна навіть в її нинішньому стані”.

Таким чином, протягом декількох місяців щотижня автори проекту Володимир Кравченко і Тетяна Силіна будуть розбиратися, на яких струнах грає, на які больові точки тисне і чим намагається спокусити Москва того чи іншого члена Євросоюзу.

Проект “Викрадення Європи”

За матеріалами: DT.UA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: