Проект «Свій серед своїх»

Тернопільська міська організація Спілки Української Молоді в України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» розпочинають реалізацію проекту «Свій серед своїх», метою якого є залучення громадян, що прибули з тимчасово окупованих територій, до повноцінного та активного життя в громаді.

Тернопільська міська організація Спілки Української Молоді в України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» розпочинають реалізацію проекту «Свій серед своїх», метою якого є залучення громадян,  що прибули з тимчасово окупованих територій,  до повноцінного та активного життя в громаді.

Програма даного проекту передбачає

  • створення груп взаємодії для дітей ВПО з дітьми місцевих жителів;
  • ознайомлення новоприбулих з особливостями укладу життя місцевого населення, культурними надбаннями;
  • допомогу в організації дозвілля дітей ВПО та студентів місцевих ВНЗ з числа ВПО;
  • зустріч з представниками духовенства.

За сприяння Тернопільської міської ради, Тернопільської ОДА, Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді учасники проекту матимуть змогу безкоштовно переглянути фільми українського виробництва, вистави Тернопільського обласного драматичного театру, Тернопільського обласного театру актора і ляльки.

Учасники проекту спільно з членами Спілки візьмуть участь в різноманітних майстер-класах, мандрівках визначними місцями краю, відвідають матчі ФК “Шахтар”.

Також в ході проекту запланована зустріч з українським письменником, істориком, дослідником Кубані Дмитром Білим, який через окупацію був змушений покинути малу батьківщину і переїхати на захід України.

Організатори проекту сподіваються, що він принесе користь і допоможе адаптуватися вимушено переселеним особам на новому місці, а також сприятиме подоланню стереотипів у питанні взаємовідносин місцевого населення з громадянами, що прибули з тимчасово окупованих територій.

Перша презентаційна зустріч відбудеться 10 березня о 17:00 в приміщенні прес-центру УД “Перемога” за адресою бульвар Тараса Шевченка, 27, Тернопіль.

Контакти: Мар’яна Марець, 050-765-70-76

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: