Проект “Осіння дебатна школа 2015”: Одеса

26-27 вересня сто амбіційних молодих людей з 18 навчальних закладів Одеси зібрались на «Осінній дебатній школі 2015», щоб стати переконливими ораторами, навчитись критично мислити та  аргументовано висловлювати свою точку.

Школа проводилась Одеським відділення ВМГО «Федерація дебатів України» вже вп’яте, цього року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Impact Hub Odessa. Учасники школи були розподілені на три групи (треки), які направляла група з десяти тренерів та шести кураторів.

Учасники школи прослухали тренінги з правил ведення дебатів, аргументації, контраргументації та підготовки аналітичних промов від найдосвідченіших дебатерів Одеси. Після кожного теоретичного блоку, учасники практикували та закріплювали граючи в дебати.

Нововведенням школи став начальний блок з менеджменту молодіжних та дебатних спільнот, який направлений на поширення освітньої технології «дебати» в навчальних закладах. Тренером блоку менеджмент була його автор, віце-президент ВМГО «ФДУ», Анна Крис. Навчальний блок «Менеджмент молодіжних та дебатних спільнот» проводився в Одесі Анною вперше, до цього він був випробуваний на Міжнародній дебатній академії ім. Айтматова (Киргизстан), та Літній дебатній школі (Одеса).  Показовим є те, що водночас з Одесою школи розпочались у Сумах, Запоріжжі, Чернігові, Житомирі, Чернівцях, Острозі і Полтаві, організовані випускниками цього блоку на Літній дебатній школі.

Проявити здобуті знання та вміння учасники школи зможуть вже у цю неділю, 4 жовтня, на турнірі з дебатів для початківців «Осінній Кубок», який традиційно в НУ «ОЮА» організовує команда Одеського відділення «ФДУ» за підтримки Міжнародного фонду ­­«Відродження» та Impact Hub Odessa.

Контакти: Одеське відділення ВМГО “ФДУ”, fdu.odessa@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: