Проект «Новий відлік» (Харків): нагородження переможців

14 вересня у рамках проекту «Новий відлік» з працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, який реалізується ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» та БО «БФ «Станція «Харків» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», відбулось нагородження переможців.

14 вересня у рамках проекту «Новий відлік» з працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, який реалізується ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» та БО «БФ «Станція «Харків» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», відбулось нагородження переможців. Колишні жителі Луганської та Донецької областей отримали гранти у сумі 15 тисяч, 45 тисяч та 90 тисяч гривень на малий, середній та великий стартап. 

Слід зазначити, що позитивним аспектом проекту є залучення коштів приватних інвесторів Харківської області у розмірі 350 тисяч гривень. Це є поштовхом для нового витка розвитку соціально відповідального підприємництва. Чимало проектів пов’язані з вирішенням соціальних проблем суспільства.

Керівники проекту Олександр Чумак та Екатерина Стрельченко також нагородили менторів, кураторів груп, тренерів та адміністраторів, керівника організації Станція Харків Олену Гончарову та директора прес-служби «СХ» Юлію Піменову. Керівник Східноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження» Олена Розсказова під час нагородження переможців підкреслили, що отримання гранту – лише початок. У подальшому стартапи будуть супроводжуватись менторами.

Ведучою заходу була одна з учасниць проекту, яка отримала малий грант, – Владлена Чинько.
Учасники проекту зізналися, що «Новий відлік» надав їм впевненість у собі, віру в власні сили, нові знайомства і надію на нове життя, а не лише можливість працевлаштування та відкриття нового бізнесу. Вони сподіваються на продовження проекту у Харківській області та Східній Україні.

Проект «Новий відлік» призначений для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які мають намір розпочати або продовжити власну справу. Унікальність проекту в тому, що учасники отримають не лише можливість фінансової підтримки бізнесу, а й якісне бізнес-навчання, бізнес-супровід та фахову допомогу в реалізації власної бізнес-ідеї.

Фото Віктора Коваленко

Контакти:  Олександр Чумак – a.v.chumak@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: