Проект Національної стратегії України щодо наркотиків обговорять на громадських слуханнях

10 квітня о 10:00 в Одесі відбудуться громадські слухання проекту Національної стратегії України щодо наркотиків (на період до 2020 року)

10 квітня о 10:00 в Одеському державному юридичному університеті (вул. Успенська, 1, зала вченої ради) відбудуться громадські слухання проекту Національної стратегії України щодо наркотиків (на період до 2020 року). Захід проводять Державна служба з контролю за наркотиками, Український інститут досліджень політики щодо громадського здоров’я за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект стратегії спільно готують представники громадських організацій, експерти Державної служби з контролю за наркотиками та міжнародні фахівці. Громадські слухання організовано для обговорення документу в широкому колі зацікавлених сторін і внесення доповнень до тексту.

Участь у громадських слуханнях візьмуть представники місцевих органів влади, громадських організацій і служб системи охорони здоров’я, які беруть безпосередню участь у формуванні наркополітики на регіональному рівні.

Український інститут досліджень політики щодо громадського здоров’я
(044) 278 31 32
uiphp@uiphp.org.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: