Проект «Київський діалог» розширює свою діяльність на Харківщині

29 червня у Харкові відбудеться презентація проекту «Київський діалог» та конкурсу міні-грантів для локальних проектів міського розвитку в його межах. Головна мета проекту в 2017-2019 роках - посилити участь громадян у розвитку міста в регіонах України. Завдяки «Київському діалогу» мешканці п’яти невеликих міст Харківщини отримають знання та навички для участі в суспільно-політичних процесах, а також контакти з українськими та європейськими експертами в галузі розвитку демократії на місцевому рівні.

29 червня у Харкові відбудеться презентація проекту «Київський діалог» та конкурсу міні-грантів для локальних проектів міського розвитку в його межах. Головна мета проекту в 2017-2019 роках – посилити участь громадян у розвитку міста в регіонах України. Завдяки «Київському діалогу» мешканці п’яти невеликих міст Харківщини отримають знання та навички для участі в суспільно-політичних процесах, а також контакти з українськими та європейськими експертами в галузі розвитку демократії на місцевому рівні.  

Час: 29 червня, 13:00-14:30.

Місце: м. Харків, вул. Сумська, 72, медіацентр «Время».

Реєстрація для участі за посиланням: https://goo.gl/ZqpKmK

З усіх питань стосовно участі у презентації та подальшої діяльності проекту в Харківській області звертайтесь до координаторки проекту «Київський Діалог» у Харківській області Вікторії Черевко, Kharkiv@kiev-dialogue.org.

Довідка:

«Київський Діалог» був започаткований у 2005 році відразу після «Помаранчевої Революції». Ідея проекту полягала у створенні інноваційної німецько-української платформи для діалогу та обміну досвідом, яка б об’єднувала в собі мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України, і тим самим сприяла б демократичному розвитку України.

Проект реалізується німецькою громадською організацією «Європейський Обмін» та Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: