Проект антикорупційної стратегії Києва обговорять на круглому столі

22 грудня о 13:00 у Києві відбудеться експертний круглий стіл “Яка програма протидії корупції потрібна Києву? Пропозиції експертної спільноти”

22 грудня о 13:00 у приміщенні Київської міськадміністрації (вул. Хрещатик, 36, 5-й поверх) відбудеться експертний круглий стіл “Яка програма протидії корупції потрібна Києву? Пропозиції експертної спільноти”. Захід проводить Творче об’єднання “ТОРО” (Контактна група в Україні “Transparency International”) спільно з Київською міськадміністрацією за сприяння програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” та проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), який реалізує “Pact” в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Київська міська державна адміністрація ініціювала розробку програми протидії корупції в столиці. На сьогодні вже підготовано проект документу, який і заплановано обговорити.

Для участі в заході слід до 12:00 21 грудня надіслати підтвердження на електронну адресу shershen@toro.org.ua. Учасників буде забезпечено робочими матеріалами. Учасникам із інших міст буде відшкодовано витрати на проїзд (за наявності оригіналу квитка на автобус або потяг класу не вищого за купе).

Нагадаємо, нещодавно в Україні було ухвалено закон “Про засади запобігання та протидії корупції” та Національну антикорупційну стратегію на 2011-2015 роки.

Програма круглого столу

Творче об’єднання “ТОРО”
Оксана Шершень, shershen@toro.org.ua
Олена Мірхайдарова, olena@toro.org.ua
(0522) 27 27 54

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: