Продукт, який виробляють аналітичні центри, як практичне підгрунтя для розвитку країни

Якщо сценарій майбутнього України – це сучасна, розвинена держава, то без аналітичних центрів не обійтися. Це стверджує представник Асоціації аналітичних центрів за відкрите суспільство (PASOS, Латвія) Марія Голубєва.

Якщо сценарій майбутнього України – це сучасна, розвинена держава, то без аналітичних центрів не обійтися.  Це стверджує представник Асоціації аналітичних центрів за відкрите суспільство (PASOS, Латвія) Марія Голубєва.

Вона завважує, що сучасна аналітика має бути вищої якості, а це  фундаментальний аналіз проблем + інновації в комунікації з потенційним споживачем.

«Якщо сьогодні суспільство в основному ігнорує експертів, це не означає, що серйозний аналіз суспільних проблем треба подавати в розважальній формі, аби тільки бути почутими. Ми повинні виробляти якісний і корисний продукт, а складні речі пояснювати простими словами», – впевнена Марія Голубєва.

Про «блискучих академіків», «розважальні матеріали» і «неоплачувані докладні записки чиновників» вона розповіла в кулуарах IV щорічної конференції аналітичних центрів, що відбулась 16 листопада в Києві.      

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: