Продовжено термін подання проектних пропозицій на конкурс, спрямований на вирішення регіональних проблем

Програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” продовжує термін подання проектних пропозицій на конкурс “Залучення експертно-аналітичного потенціалу громадськості до вирішення регіональних проблем”

Програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” продовжує термін подання проектних пропозицій на конкурс “Залучення експертно-аналітичного потенціалу громадськості до вирішення регіональних проблем”. Пропозиції слід надіслати до 23:59 14 червня.

Мета конкурсу – сприяти підвищенню аналітичної спроможності представників регіональних НУО шляхом залучення їх до підготовки пропозицій до місцевої / регіональної політики під керівництвом провідних вітчизняних політичних аналітиків.

Контакти:
Олексій Орловський, директор програми, orlovsky@irf.kiev.ua
Олександра Горячева, менеджер програми, goriacheva@irf.kiev.ua
Діана Зубко, менеджер програми, zubko@irf.kiev.ua
Ольга Луцишина, асистент програми, olga.lutsishina@irf.kiev.ua
Телефон: (044) 461 95 00
Факс: (044) 486 01 66

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: