Продовжено термін подання проектів на конкурс мікрогрантів на місцеві адвокасі-кампанії

Фундація імені князів-благодійників Острозьких продовжує термін подання проектів на конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі-кампаній “Поділи відповідальність на всіх”

Фундація імені князів-благодійників Острозьких продовжує термін подання проектів на конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі-кампаній “Поділи відповідальність на всіх”. Конкурс підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проектні пропозиції слід подати до 15 березня. Результати конкурсу буде оголошено до 23 березня.

Метою конкурсу є посилення спроможності територіальних громад Рівненської області у представленні своїх прав і інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування шляхом проведення конкурсу та надання 7 мікрогрантів на підтримку організації та проведення адвокасі-кампаній.

Аплікаційна форма

Фундація імені князів-благодійників Острозьких
(0362) 22 10 81
pbofrv@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: