Продовжено прийом заявок на участь у другій Школі права

Рівненська обласна громадська організація “Комітет виборців України” продовжує до 10 червня прийом заявок на участь у другій Школі права

Рівненська обласна громадська організація “Комітет виборців України” продовжує до 10 червня прийом заявок на участь у другій Школі права. Ініціативу підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у Школі права можуть узяти вчителі правознавства сільських і селищних шкіл, а також секретарі сільських рад Рівненської області.

Під час Школи права її учасники:
– ознайомляться з правовим регулюванням трудових, земельних, житлових, спадкових і майнових прав громадян, особливостями їх захисту, правилами започаткування громадянами власної справи, загальними питаннями звернення до судів у порядку цивільного й адміністративного судочинства, шляхами самозахисту при притягненні до адміністративної та кримінальної відповідальності;
– розглянуть різні життєві ситуації й за допомогою доступу до баз законодавства, правової літератури намагатимуться знаходити відповіді на питання спільно з юристами-практиками;
– отримають практичні навики підготовки процесуальних документів для звернення до судів та органів влади тощо.

Друга Школа права буде проходити у форматі двох сесій по 3 дні. Про уточнену дату та місце проведення учасників повідомлять додатково. Участь у Школі є безоплатною.

На конкурсних засадах буде відібрано орієнтовно 8 учасників. Їх забезпечать проживанням, харчуванням, необхідною методичною літературою та матеріалами за рахунок організації, відшкодують проїзд.

Після завершення Школи не менш як трьом активним її учасникам, які виявлять бажання проводити консультативну роботу серед громадян, організація допоможе створити Центри правового інформування й консультацій та забезпечити їх необхідною правовою та довідковою літературою.

Для участі в конкурсі потрібно подати коротку автобіографію претендента з його контактними даними в будь-який зручний спосіб (поштою, електронною поштою, факсом або принести в офіс організації).

Рівненська обласна громадська організація “Комітет виборців України”
(0362) 26 39 43
cvurivne@cvu.rv.ua
Рівне, вул. Короленка, 6, офіси 4-5
а/с 80, Рівне-28, 33028

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: