Продовжено конкурс на проведення адвокасі-кампаній на Рівненщині

Фундація імені князів-благодійників Острозьких продовжує термін подання проектів на конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі-кампаній “Поділи відповідальність на всіх”

Фундація імені князів-благодійників Острозьких продовжує термін подання проектів на конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі-кампаній “Поділи відповідальність на всіх”. Конкурс підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проектні пропозиції слід подати до 25 листопада. Результати конкурсу буде оголошено не пізніше 5 грудня.

Метою конкурсу є посилення спроможності територіальних громад Рівненської області у представленні своїх прав і інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування шляхом проведення конкурсу та надання 7 мікрогранів на підтримку організації та проведення адвокасі-кампаній.

Аплікаційна форма

Фундація імені князів-благодійників Острозьких
(0362) 22 10 81
pbofrv@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: