АНОНС: Процедури закупівель. Як це робити правильно?

19 лютого об 11:00 в місті Харків в конференц-залі Будинку державної промисловості (пл. Свободи 5), в рамках реалізації проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», який фінансується Європейським інвестиційним банком, відбудеться презентація посібника «Процедура закупівель. Конкурсні торги за національними процедурами», розробленого консультантами Європейського інвестиційного банку та Мінрегіону України.

19 лютого об 11:00 в місті Харків в конференц-залі Департаменту агропромислового комплексу Харківської обласної державної адміністрації  (пл. Свободи 5, Держпром, 7 під’їзд, 4 поверх), в рамках реалізації проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», який фінансується Європейським інвестиційним банком, відбудеться презентація посібника «Процедура закупівель. Конкурсні торги за національними процедурами», розробленого консультантами Європейського інвестиційного банку та Мінрегіону України.

На презентації будуть представлені правила та процедури закупівель, в рамках яких буде відбуватись робота з відбору підрядників на поставку товарів, виконання робіт та послуг, що будуть спрямовані на цілі проекту.

Також під час зустрічі Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ), який долучився до організації семінару презентує головні підходи соціального менеджменту і залучення зацікавлених сторін, які було розроблено МФВ у рамках проекту «Експертна підтримка Надзвичайної програми з відновлення України», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу. Ці підходи покликані сприяти включенню як місцевих громад, так і вимушених переселенців до процесу раннього відновлення України.

Участь в презентації візьмуть представники Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської та Луганської областей, на території яких буде відбуватись реалізація проекту. На презентацію запрошено представників Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Нагадаємо, проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» реалізується в рамках Фінансової угоди, підписаної між Україною та Європейським інвестиційним банком. Сума позики, наданої в рамках співпраці, складає 200 млн євро. Кошти будуть спрямовані на наступні заходи:

  • модернізація об’єктів для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб;
  • відбудова та відновлення систем водопостачання;
  • відновлення генерації, передачі і розподілу електричної та теплової енергії;
  • відновлення та реконструкція громадських будівель;
  • відбудова та відновлення з’єднуючих автомобільних та залізничних шляхів і колій.

Контакти:

Юлія Велла-Стасів,

Менеджер проекту «Експертна підтримка Надзвичайної програми для відновлення України» Міжнародного фонду «Відродження»

vella-stasiv@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: