Проблему йододефіциту населення Буковини розглянуть на круглому столі

9 квітня о 10:00 у Чернівцях (мала зала Чернівецької ОДА, вул. Грушевського, 1) відбудеться круглий стіл “Експертно-аналітичний потенціал на вирішення проблеми йододефіциту населення в Чернівецькій області” у форматі публічних консультацій

9 квітня о 10:00 у Чернівцях (мала зала Чернівецької ОДА, вул. Грушевського, 1) відбудеться круглий стіл “Експертно-аналітичний потенціал на вирішення проблеми йододефіциту населення в Чернівецькій області” у форматі публічних консультацій. Захід проводить Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошено представників влади, наукових, освітніх і медичних установ, міжнародних організацій, депутатів обласної ради, експертів з аналізу місцевої політики, представників громадських організацій, бізнесу, ЗМІ.

Контакти:
Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу
Ігор Кухарчук
(0372) 585 314
kuhigor@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: