Проблему побутових відходів на Львівщині обговорять на прес-конференції та круглому столі

17 червня о 10:00 у Львові (готель “Дністер”, зал “Олександр”, вул. Матейка, 6) відбудеться прес-конференція “Чи є безпечне майбутнє в побутових відходів і сміттєзвалищ Львівщини?”

17 червня о 10:00 у Львові (готель “Дністер”, зал “Олександр”, вул. Матейка, 6) відбудеться прес-конференція “Чи є безпечне майбутнє в побутових відходів і сміттєзвалищ Львівщини?” Захід проводить МБО “Екологія-Право-Людина” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Після прес-конференції розпочнеться круглий стіл “Проблеми поводження з твердими побутовими відходами на Львівщині: шляхи їх вирішення та нові перспективи”.

На прес-конференції буде розглянуто особливості поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) на Львівщині та проблему Грибовицького сміттєзвалища.

Основні підходи до вирішення проблем ТПВ, які закладено у проекті нової обласної програми на 2012-2020 роки, озвучить представник управління житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу Львівської обладміністрації Віталій Пугач.

В.о. начальника управління екології та благоустрою Львівської міської ради Андрій Галушка розповість про проблему Грибовицього сміттєзвалища та проект його рекультивації.

Про можливості закриття й рекультивації Грибовицького сміттєзвалища розповість також голова комісії з питань екології, природних ресурсів і рекреації Львівської обласної ради Олексій Балицький.

Контакти:
МБО “Екологія-Право-Людина”
Ольга Мелень-Забрамна
(032) 255 76 82
o.melen-zabramna@epl.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: