Проблему гепатитів на Херсонщині обговорять на прес-конференції

30 липня об 11:00 у Херсоні (прес-клуб “Новий день”, вул. Декабристів, 26) відбудеться прес-конференція за підсумками акції “Переможемо С!” до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами

30 липня об 11:00 у Херсоні (прес-клуб “Новий день”, вул. Декабристів, 26) відбудеться прес-конференція за підсумками акції “Переможемо С!” до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами.

30 липня об 11:00 у Херсоні (прес-клуб “Новий день”, вул. Декабристів, 26) відбудеться прес-конференція за підсумками акції “Переможемо С!” до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами. Партнери акції – ХОБФ “Мангуст”, Херсонський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, департамент охорони здоров’я Херсонської обладміністрації, МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”, ГО “Нова хвиля для кращого майбутнього”, ГО “Ліга соціальних працівників”, ГО “Анастасіс”, Херсонське обласне відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ, ГО “Вибір життя”, програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час акції всі охочі могли безкоштовно пройти експрес-тестування на гепатит С в мобільних амбулаторіях, одержати практичні рекомендації щодо профілактики, діагностики й лікування вірусних гепатитів, а також почути історії пацієнтів у форматі “живої бібліотеки”.

Контакти:
ХОБФ “Мангуст”
Євгенія Лисак, 050 396 58 83
Вікторія Харькова, 050 865 52 38

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: