Проблемні об’єкти Луганська буде трансформовано

У Луганську заплановано провести низку відкритих інвестиційних конкурсів, спрямованих на трансформацію проблемних об’єктів міста

У Луганську заплановано провести низку відкритих інвестиційних конкурсів, спрямованих на трансформацію проблемних об’єктів міста. Їх готують Асоціація підтримки розвитку місцевого самоврядування спільно з управлінням економіки Луганської міської ради в межах проекту “Місцеве партнерство на службі місцевого розвитку: практика впровадження інвестиційних конкурсів у м. Луганську”, який є складовою спільної ініціативи UNITER (“Pact Inc.”), програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” та Фонду “Східна Європа”.

За задумом ініціаторів, проблемні об’єкти – пустирі, смітники, довгобуди тощо – мають перетворитися на соціально значущі об’єкти, створені за рахунок залучених інвесторів.

Завдяки реалізації проекту було прийнято 2 регуляторних акти, що регламентують проведення інвестиційних конкурсів, проведено низку навчальних і інформаційних заходів, а також перший інвестиційний конкурс. Його результатом став інвестиційний проект, спрямований на створення в Луганську кардіоцентру на базі 8-ї лікарні.

Наразі триває підготовка до наступних конкурсів, результатами яких має стати поява в місті сміттєпереробного заводу, льодового стадіону, нового житла, магазинів, спортивних майданчиків тощо.

Ознайомитися з переліком інвестиційних об’єктів, виставлених на конкурс, а також із правилами участі в конкурсі можна на сайті міської влади та в будівлі Луганської міської ради (вул. Коцюбинського, 14, 4-й поверх).

Контакти: Асоціація підтримки розвитку місцевого самоврядування, (0642) 59 97 05, aprms@mail.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: