Проблеми працевлаштування ВПО на Луганщині

26 травня у м. Кремінна відбувся круглий стіл «Працевлаштування ВПО на Донбасі: аналіз ефективності дій громадськості та влади», організатор заходу ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив».

26 травня у м. Кремінна відбувся круглий стіл «Працевлаштування ВПО на Донбасі: аналіз ефективності дій громадськості та влади», організатор заходу ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив».

Під час заходу учасники розглянули проблеми з якими стикаються ВПО під час працевлаштування на Луганщині, обговорили результати дослідження щодо проблем адаптації та працевлаштування ВПО, яке здійснювалось громадськими активістами, виробили конкретні кроки імплементації плану дій громадськості та органів державної влади по забезпеченню прав ВПО в сфері працевлаштування та само зайнятості.

«Імплементація рекомендацій громадськості в сфері підвищення професійного рівня та працевлаштування ВПО є першочерговим завданням для нашої організації. Сьогодні влада та волонтери повинні об’єднатись для надання якісних послуг ВПО, сприяння їх само зайнятості та відкриття власного бізнесу, вдосконалення їх професійних знань, які допоможуть їм почати заробляти та адаптуватись у новому середовищі», – відмітила представниця ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив» Інна Пархоменко.

У круглому столі взяли участь представники громадських та волонтерських організацій, органів місцевої влади та соціальних служб, які займаються проблемами ВПО, представники міжнародних моніторингових місій, вимушені переселенці.

Директор Центру зайнятості в м. Кремінна Ліна Перепелиця, заявила що завдяки спільним зусиллям влади та громадськості, вдалось налагодити ефективну допомогу ВПО в громаді. Для переселенців проводяться навчальні тренінги, розповсюджуються інформаційні матеріали, надаються гранти для почату власної справи. Все це сприяє їх скорішій адаптації та соціалізації в громаді.

Метою проекту «Допомога у працевлаштуванні та перекваліфікації ВПО в Луганській області», що здійснюється  ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив» за підтримки Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Міжнародного фонду «Відродження» є сприяння інтеграції та соціально-економічній адаптації внутрішньо переміщених осіб із окупованих територій Донбасу шляхом проведення тренінгів та просвітницької роботи у сфері особистісного розвитку, працевлаштування, започаткування бізнесу.

Контакти: Наталія Валієва, +380(50)1934736, ngo.irsi@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: