Проблеми дискримінації вимушених переселенців у Слов’янську

01 квітня 2015 року в Слов’янську відбувся круглий стіл «Як протидіяти дискримінації студентів-вимушених переселенців з окупованих територій Донбасу». У заході взяли участь представники навчальних закладів, представники волонтерських організацій, студенти-переселенці, представники органів місцевого самоврядування та соціальних служб міста.

01 квітня 2015 року в Слов’янську відбувся круглий стіл «Як протидіяти дискримінації студентів-вимушених переселенців з окупованих територій Донбасу». У заході взяли участь представники навчальних закладів, представники волонтерських організацій, студенти-переселенці, представники органів місцевого самоврядування та соціальних служб міста. Захід був організований за ініціативи ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» та Студентського братства Донецької області.

Під час заходу учасники обговорили проблемні питання отримання допомоги від міської влади для неповнолітніх студентів-переселенців, проблеми при оформлені та видачі перепусток в зону АТО, питання заборгованості по стипендіям з колишніх навчальних закладів та організацію дозвілля для студентів переселенців у м. Слов’янськ.

За результатами круглого столу учасники домовились координувати зусилля для вирішення нагальних проблем переселенців в громаді, звернутись до відповідних органів влади з пропозиціями по оптимізації процесу видачі перепусток в зону АТО, затвердили план заходів для допомоги та інтеграції студентів-переселенців у Слов’янську, який передбачає надання психологічної та юридичної допомоги ВПО, збір гуманітарної допомоги, проведення акцій та заходів з метою адаптації студентів–переселенців у новому місті.

Підводячи підсумки, присутні зазначили, що треба продовжувати роботу в подібному форматі та домовились про наступну зустріч у квітні для обговорення та вирішення  поставлених питань.

Метою проекту «Створення Центру допомоги для ВПО у Слов’янську та Красному лимані», що здійснюється  ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» за підтримки Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Міжнародного фонду «Відродження» є створення ефективної системи соціальної та гуманітарної допомоги ВПО через роботи спеціалізованого Центру та залучення волонтерів, місцевого бізнесу в містах Слов’янськ та Красний лиман.

Контакти: Коваленко Сергій Олександрович, +38 (093) 507 76 95, agencydonetsk08@gmail.com

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: