Про Центри європейської інформації покажуть фільм

На загальноукраїнському телеканалі “УТР” 7 березня о 17:30 відбудеться демонстрація відеофільму “Відкрий Європу для себе”

На загальноукраїнському телеканалі “УТР” 7 березня о 17:30 відбудеться показ відеофільму “Відкрий Європу для себе”. Його підготував Сіверський інститут регіональних досліджень спільно з Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій та Центром європейської інформації Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Володимира Короленка за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Відеофільм розповідає про діяльність Мережі центрів європейської інформації України – інформаційно-ресурсних структур, що діють при обласних наукових універсальних бібліотеках і надають доступ усім зацікавленим до інформаційних джерел та електронних баз даних матеріалів із широкого кола питань європейської інтеграції.

Відеофільм можна також переглянути в мережі Інтернет.

Контакти: ГО “Сіверський інститут регіональних досліджень”, (0462) 67 50 21, (0462) 77 43 12, siverian@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: