Про традиції міського самоврядування в Україні знято серіал

В Івано-Франківську презентовано документальний серіал “Європейські традиції міського самоврядування в Україні: магістрат – дума – рада”

27 квітня в Івано-Франківську презентовано документальний серіал “Європейські традиції міського самоврядування в Україні: магістрат – дума – рада”. Він став результатом роботи ГО “Сіверський інститут регіональних досліджень” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасниками презентації були освітяни, історики та краєзнавці, представники органів державної влади та місцевого самоврядування Івано-Франківщини, а також їхні колеги з міста Севастополь.

Стрічка складається з чотирьох повнометражних серій, що висвітлюють витоки й основні аспекти становлення міського самоврядування в Україні від часів магдебурзького права до сьогодні. Серед експертів, залучених до її створення, були доктори наук Наталія Яковенко, Петро Кулаковський, Мирон Капраль, Юрій Волошин, Дмитро Чорний, Тимофій Мотренко, Григорій Самойленко, а також Блер Рубл, директор Інституту Кеннана (Вашингтон), і Віктор Мироненко, редактор журналу “Современная Европа” (Москва).

Стрічку знімали в сімнадцяти містах України – у більшості її регіонів. Вона охоплює період від XIV до XXI століття.

Під час презентації було продемонстровано 16-хвилинний промо-ролик, який розкриває ключові аспекти відеофільму.

Контакти: Сіверський інститут регіональних досліджень, (0462) 67 50 21, (0462) 77 43 12, siverian@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: