Про що мовчать народні депутати України від влади й опозиції?

ДОГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр із питань регуляторної політики” підготував публікацію “Про що мовчать народні депутати України від влади й опозиції?”, присвячену реформі дерегуляції ведення бізнесу

ДОГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр із питань регуляторної політики” підготувала публікацію “Про що мовчать народні депутати України від влади й опозиції?”, присвячену реформі дерегуляції ведення бізнесу. Публікація вийшла за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На думку експертів, питання дерегуляції доцільно порушувати саме напередодні виборів, щоб дізнатися про ставлення майбутніх народних депутатів до цієї проблеми.

ДОГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр із питань регуляторної політики”
(056) 744 42 24
dcecrp@i.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: