Про особливості держзакупівель у Криму розкажуть на прес-конференції

12 липня о 12:00 у Сімферополі відбудеться прес-конференція учасників проекту “Прозорість держзакупівель – посилення підзвітності й ефективності органів влади”

12 липня о 12:00 у Сімферополі, у прес-центрі “Аргументы недели – Крым” (вул. Караїмська, 54-А), відбудеться прес-конференція учасників проекту “Прозорість держзакупівель – посилення підзвітності й ефективності органів влади”. Проект здійснює ГО “Незалежна асоціація журналістів” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час прес-конференції заплановано обговорити такі питання:
– Законодавство про держзакупівлі: чи є перепони для ефективного витрачання бюджетних коштів? Як держава намагається змінити систему держзакупівель?
– Закупівлі за бюджетні кошти з ознаками корупції у Криму
– Моніторинг державних закупівель: чи можуть громадськість і журналісти завадити розкраданню бюджетних коштів?

Учасники прес-конференції:
– Іван Красіков, голова ГО “Незалежна асоціація журналістів”;
– Антон Філіппов, журналіст, учасник проекту.

ГО “Незалежна асоціація журналістів”
Іван Красіков
ivkrasikov@yandex.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: