Про Мережу Центрів європейської інформації знято документальний відеофільм

Днями у Чернігові презентовано документальний відеофільм «Відкрий Європу для себе» і «Освітній пакет з актуальних питань європейської інтеграції».

Організаторами презентації стали громадська організація «Сіверський інститут регіональних досліджень», Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій, Центр європейської інформації Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Освітній пакет та відеоролик підготовлено в рамках проекту «Навчання працівників Центрів європейської інформації з питань європейської інтеграції» за підсумками всеукраїнського семінару-тренінгу з актуальних питань європейської інтеграції 20-24 вересня 2010 року у Чернігові.

«Освітній пакет з актуальних питань європейської інтеграції» складається з низки матеріалів стосовно європейської інтеграції України як теоретичного, так і прикладного характеру. Зокрема, у виданні містяться аналітичні матеріали, корисні посилання на Інтернет-ресурси з європейської тематики, методики щодо проведення інтерактивних вправ на закріплення матеріалу, тощо.

Відеоролик «Відкрий Європу для себе» розкриває діяльність Мережі центрів європейської інформації України – інформаційно-ресурсних структур, що надають доступ усім зацікавленим особам до інформаційних джерел та електронних баз даних матеріалів із широкого кола питань європейської інтеграції.

У презентації взяли участь директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, кандидат історичних наук Володимир Бойко, керівник проектів Сіверського інституту регіональних досліджень Людмила Чабак, координатор проектів Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» Дарина Наконечна. Вони зазначили, що саме допомогти «відкрити Європу для себе» покликані Центри європейської інформації. Їхня діяльність у напрямі консультування громадян із різноманітного кола питань європейської тематики та організації публічних заходів допомагає різним верствам населення зорієнтуватися в актуальних для них проблемах. Окремий аспект становить підвищення кваліфікації самими консультантами Центрів європейської інформації. Адже їхня якісна підготовка сприятиме і якісному наданню послуг. Ці питання також відображено у презентованих матеріалах.

Документальний відеофільм та освітній пакет можуть бути використаними під час проведення навчань з європейської тематики із залученням учнів, студентів вищих навчальних закладів, слухачів закладів післядипломної освіти, викладачів, всіх, кому небайдужі європейські перспективи України.

Інформацію надано Громадською організацією «Сіверський інститут регіональних досліджень».

Контактна особа: Людмила Чабак, тел (+380 462) 676-052, siverian@gmail.com, www.siver.uct.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: