“Про європейську інтеграцію по-новому”: тренінг для журналістів західних областей

7-8 лютого в Чернівцях відбуватиметься тренінг “Про європейську інтеграцію по-новому” для журналістів і редакторів друкованих та електронних ЗМІ з Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської та Хмельницької областей

7-8 лютого в Чернівцях відбуватиметься тренінг “Про європейську інтеграцію по-новому” для журналістів і редакторів друкованих та електронних ЗМІ з Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської та Хмельницької областей. Захід проводить МГО “Сучасний Формат” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Питання для розгляду:
– Що на практиці означає відмова від підписання Угоди про асоціацію України з Євросоюзом і за яких умов можливе повернення до неї?
– Які нові можливості та виклики Угода нестиме для українського виробника та споживача?
– У яких моментах зближення України з ЄС і проросійськими економічними об’єднаннями можливі одночасно, а в яких – суперечать одне одному?

Написання статей із візових питань, типові помилки при висвітленні тематики євроінтеграції, практичні навички пошуку “європейских” інформаційних приводів – про це й інше учасники тренінгу почують від журналістів Сергія Сидоренка (“Коммерсантъ-Украина”) й Анатолія Марциновського (“Газета по-українськи”).

Для участі у тренінгу слід до 2 лютого заповнити онлайн-анкету та надіслати на адресу mgo.sformat@gmail.com лист від редакції, який свідчить про її згоду на участь працівника у тренінгу.

Контакти:
МГО “Сучасний Формат”
mgo.sformat@gmail.com

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: