Про Європейський молодіжний фонд відтепер можна дізнатися українською

У мережі Інтернет розпочав роботу сайт, на якому міститься інформація про Європейський молодіжний фонд українською мовою

У мережі Інтернет розпочав роботу сайт, на якому міститься інформація про Європейський молодіжний фонд (ЄМФ) українською мовою. Ресурс створила Сумська міська громадська організація “Центр європейських ініціатив” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

На інформаційному ресурсі можна дізнатися про діяльність ЄМФ і проекти, які може бути підтримано, знайти корисну інформацію про те, як правильно подавати заявку, посилання на освітні ресурси Ради Європи, а також інформацію про заплановані регіональні презентації ЄМФ у різних регіонах України.

Метою Європейського молодіжного фонду є сприяння співпраці між молодими людьми в Європі шляхом забезпечення фінансової допомоги тим європейським молодіжним заходам, які слугують підтримці миру, порозумінню та співпраці в дусі поваги до основних цінностей Ради Європи – таких, як права людини, демократія, толерантність і солідарність.

Сумська міська громадська організація
“Центр європейських ініціатив”
Інна Битюк
(0542) 798 668

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: