Про енергозбереження в Одесі розкажуть на прес-конференції

7 лютого о 13:00 в Одесі (прес-центр “Паритет”, пров. Семафорний, 4, 2-й поверх) відбудеться прес-конференція за підсумками проекту “Енергозбереження – це твоя справа!”

7 лютого о 13:00 в Одесі (прес-центр “Паритет”, пров. Семафорний, 4, 2-й поверх) відбудеться прес-конференція за підсумками проекту “Енергозбереження – це твоя справа!” Проект здійснював Благодійний фонд “Місцева ініціатива” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У прес-конференції візьмуть участь:
– директор БФ “Місцева ініціатива”, керівник проекту Юрій Звеліндовський;
– експерт проекту Євгенія Абрамова;
– депутат Одеської міської ради Павло Вугельман;
– директор КП “Одеська обласна енергозберігальна компанія” Сергій Лейвіков.

Основною метою проекту було виявлення економічного ефекту від упровадження технологій енергозбереження в житлово-комунальному господарстві Одеси й Одеської області.

Під час прес-конференції буде презентовано інформацію про проведені заходи, а також нову концепцію підвищення енергоефективності багатоквартирного житлового фонду. Вона стала основою для цільової програми енергоефективності Одеси на 2013-2015 роки, яку затвердила Одеська міська рада.

Особливу увагу проект приділив реалізації постанови Кабінету Міністрів “Про затвердження Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки”, зокрема будівництву сонячних електростанцій в Одеській області.

Контакти:
Благодійний фонд “Місцева ініціатива”
(048) 794 26 46
bfmiodessa@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: