Pro Bono – на захисті прав суспільних інтересів

Що спонукає юристів працювати Pro Bono та вести соціально значущі справи? Яким чином можна мотивувати соціально активні юридичні компанії, які надають Pro Bono, співпрацювати з Біржею Pro Bono?

Що спонукає юристів працювати Pro Bono та вести соціально значущі справи? Яким чином можна мотивувати  соціально активні юридичні компанії, які надають Pro Bono, співпрацювати з Біржею Pro Bono? Чи доцільним є створення дорадчого консультативного органу (наглядової ради) Біржі Pro Bono з числа партерів юридичних компаній? Яка роль Біржі Pro Bono у розвитку культури Pro Bono в Україні?

Ці та інші питання розглянули учасники круглого столу «Pro Bono – на захисті прав суспільних інтересів», який відбувся 27 січня в приміщенні прес-центру інформаційного агентства «Ліга Бізнес Інформ».

Захід проводився з метою налагодження партнерських відносин  та обміну досвідом між усіма зацікавленими сторонами в розвитку культури Pro Bono в Україні. Зокрема, у круглому столі взяли участь партнери та потенційні партнери Біржі Pro Bono: представники юридичних компаній, які працюють Pro Bono у Києві та регіонах України, а  також клієнти та потенційні клієнти Біржі Pro Bono: представники громадських організацій,  представники Громадської  спілки «Освітній дім прав людини в Чернігові», Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара».

Під час заходу учасники обговорили питання співпраці правників з громадського та бізнес середовища при наданні Pro Bono послуг, розглянули приклади захисту під час подій на Майдані. Також учасники розглянули переваги та виклики діяльності Pro Bono для юридичних фірм, питання інституціоналізації Pro Bono практики і роботу Біржі Pro Bono, як платформи для розвитку таких практик.

Круглий стіл пройшов у рамках реалізації проекту «Інституціоналізація практики надання юридичних послуг Pro Bono в Україні» за підтримки програми «Права людини та правосуддя»  Міжнародного Фонду «Відродження».

Контакти: УФПД

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: