Прийом фільмів на правозахисний кінофестиваль триває до 30 листопада

До 30 листопада триває прийом фільмів на 10-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини “Docudays UA”

До 30 листопада триває прийом фільмів на 10-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини “Docudays UA”. Захід підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі в конкурсі приймають неігрові фільми будь-якого жанру та тривалості, вироблені у 2011-2013 роках. Конкурсна програма фестивалю складається з трьох конкурсів: “DOCU/Життя”, де представлено повнометражні документальні стрічки, виконані в жанрі креативної документалістики; “DOCU/Право”, у якому особливу увагу приділено розкриттю проблем у сфері прав людини; “DOCU/Коротко” – конкурсу стрічок тривалістю не більш ніж 45 хв.

Результати буде оголошено 15 лютого 2013 року.

10-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини “Docudays UA” проходитиме 22-28 березня 2013 року в Києві.

Аплікаційна форма

Контакти:
Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини
“Docudays UA”
Дар’я Бассель
daryabassel@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: