“Приречені”: від уряду вимагатимуть виділити кошти на лікування

17 квітня о 9:30 у Києві, під будівлею Кабінету Міністрів (вул. Грушевського, 12/2), відбудеться соціальна акція “Приречені” з вимогою виділити кошти на лікування гепатиту С, туберкульозу та ВІЛ/СНІД

17 квітня о 9:30 у Києві, під будівлею Кабінету Міністрів (вул. Грушевського, 12/2), відбудеться соціальна акція “Приречені” з вимогою виділити кошти на лікування гепатиту С, туберкульозу та ВІЛ/СНІД. Захід проводить Дорадча рада спільнот з питань доступу до лікування в Україні.

Пацієнти прийдуть до Кабміну з вимогою виділити гроші на лікування. В іншому випадку хворі наочно продемонструють урядовцям, на що ті прирекли 44 тис. українців.

У межах акції 100 людей зі зв’язаними руками та з бавовняними мішками на головах, що символізуватиме приречених на смерть, стоятимуть під будівлею уряду під барабанний дріб, що символізуватиме страту.

О 10:00 розпочнеться прес-брифінг, у якому візьмуть участь пацієнти:
– хворий на гепатит С;
– хворий на туберкульоз;
– ВІЛ-позитивний.

Незважаючи на доручення Президента Віктора Януковича переглянути держбюджет-2013 і профінансувати в повному обсязі лікування українців, хворих на смертельні хвороби, грошей на лікування досі виділили. Кабінет Міністрів проігнорував відповідний запит від Міністерства охорони здоров’я. За поданням Кабміну 27 березня бюджетний комітет Верховної Ради проголосував за поправки до бюджету, не виділивши грошей на лікування. Через це 44 000 українців помруть уже цього року через відсутність ліків.

Контакти:
Дорадча рада спільнот з питань доступу до лікування в Україні
Олександра Устінова
067 550 15 70
Oleksandra.u@ucab.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: