Прикарпатські експерти закликають владу відкрити інформацію про державну та комунальну власність

В Івано-Франківську відбулося громадське обговорення проблем доступу до інформації про управління та розпоряджання комунальною та державною власністю в Івано-Франківській області

6 травня в Івано-Франківську відбулося громадське обговорення проблем доступу до інформації про управління та розпоряджання комунальною та державною власністю в Івано-Франківській області. Захід організувала Станіславська правозахисна група в межах проекту “Покращення доступу до інформації про управління та розпоряджання комунальною та державною власністю в Івано-Франківській області” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Голова Станіславської правозахисної групи Андрій Малетин зазначив, що сьогодні існує певне “табу” на інформацію про комунальне та державне майно, особливо стосовно питань землі та лісових ресурсів на Прикарпатті..

Представник ГО “Карпатське коло” Ярослав Васютин наголосив на тому, що захист права на доступ до інформації про власність через звернення до органів прокуратури та судів не є ефективним.

Голова обласного осередку ВМГО “Демократичний альянс” Тарас Случик розповів про акцію з нагоди набуття чинності закону “Про доступ до публічної інформації”, в тому числі про надсилання запитів в усі міста Івано-Франківської області та театралізоване дійство “Як громада інформацію здобувала” під стінами обладміністрації.

Голова Благодійного фонду “Солідарність” Андрій Микитин наголосив на важливості для громади та громадян доступу не тільки до рішень і нормативно-правових актів у сфері управління та розпоряджання комунальною та державною власністю, але й до проектів таких рішень.

Контакти: Станіславська правозахисна група, (0342) 73 13 31, maletyn@ukr.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: