Презентація звіту «ТІ, ЩО ПЕРЕЖИЛИ ПЕКЛО»

У понеділок, 8 лютого, об 11:00 в Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець» відбулася презентація звіту «ТІ, ЩО ПЕРЕЖИЛИ ПЕКЛО: Свідчення жертв про місця незаконних ув’язнень на Донбасі».

Звіт — це підсумок моніторингового дослідження фактів серйозних порушень прав людини, пов’язаних із незаконним позбавленням свободи в зоні збройного конфлікту на сході України. Видання описує реальний стан подій на Донбасі і є звітом про піврічну роботу коаліції «СПРАВЕДЛИВІСТЬ ЗАРАДИ МИРУ НА ДОНБАСІ», до якої входить громадський рух «Очищення».

У звіті представлені реальні цифри та факти, що засвідчують наявність грубих та систематичних порушень прав людини щодо осіб, які незаконно були поміщені до місць несвободи, перебували в нелюдських умовах та піддавалися жорстокому поводженню чи катуванню. Також автори звіту пропонують комплекс заходів, спрямованих на припинення порушень, привернення уваги міжнародної громадськості та притягнення до відповідальності осіб, винних у вказаних порушеннях.

Найближчим часом презентації звіту «ТІ, ЩО ПЕРЕЖИЛИ ПЕКЛО» відбудуться в Лисичанську, Старобільську, Слов’янську та Добропіллі, тому що дуже важливим є проведення таких заходів безпосередньо в зоні конфлікту для усвідомлення місцевими мешканцями реального масштабу порушень прав людини та формування почуття відповідальності за події в регіоні.

Презентації звіту заплановані в рамках проекту «Продукти діяльності коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі» для мешканців зони конфлікту». Проведення заходу стало можливим дякуючи фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження» за програмною ініціативою «Права людини та правосуддя» та посольства Великої Британії в Україні в рамках реалізації проекту «Українська миротворча школа».

Контакти: Олена Ніжельська, 0997562346, 0965076721

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: