Презентація видання “Україна в Європі: питання та відповіді”

З 9 по 12 грудня 2009 року у Німеччині (Берлін, Кьольн, Мюнхен) відбудеться презентація видання “Ukraine in Europe: Questions and Answers” (“Україна в Європі: питання та відповіді”). Видання підготовили та видали експерти Школи політичної аналітики при Національному університеті “Києво-Могилянська Академія” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Фонду Фрідріха Наумана.

Проект “Україна в Європі: питання та відповіді” є першим проектом, підтриманим Європейською програмою Міжнародного фонду “Відродження”, в рамках напрямку інтеграції між Україною та ЄС на рівні організацій громадянського суспільства та аналітичних центрів. Одна з цілей підтримки напрямку — сприяння більшій доступності думок і поглядів українських експертів у Європейському Союзі, і , відповідно, кращому розумінню України у ЄС.

Дана публікація намагається дати відповіді на запитання про Україну, що їх часто ставлять іноземці. Видання містить стислі, інформативні відповіді щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України, а також надає основи для розуміння української політики і суспільства в цілому. Описуючи українську зовнішню політику, публікація знайомить читача із засадами внутрішньої політики України. У виданні зазначається, що українська культура, політична система та геополітика значно ближча до Європи ніж до Євразії, що й має визначати напрямок українського розвитку.

На початку 2010 року планується також презентація видання у Лондоні (у співпраці з Європейською Радою міжнародних відносин).

З приводу додаткової інформації просимо звертатися до Олексія Гараня: haranov@gmail.com

Ukraine in Europe: Questions and Answers (текст публікації англійською)

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: