Презентація видання «Угода про асоціацію: поради для дрібних сільгоспвиробників»

19 травня 2015 року, об 11.00. в Українському національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (адреса м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, 1 поверх) відбудеться Презентація видання з «Угода про асоціацію: поради для дрібних сільгоспвиробників».

19 травня 2015 року, об 11.00. в Українському національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (адреса м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, 1 поверх) відбудеться Презентація видання з «Угода про асоціацію: поради для дрібних сільгоспвиробників».

Учасники презентації:

Висоцький Тарас – генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ);

Бойко Володимир – директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат історичних наук;

Селінний Михайло – завідувач кафедри природокористування Чернігівського національного технологічного університету, кандидат економічних наук;

Олексенко Римма – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку;

Чабак Людмила – директор проектів Сіверського інституту регіональних досліджень, кандидат філософських наук

Видання демонструє потенційні можливості для дрібних українських сільгоспвиробників та покликане допомогти їм досягти успіху в умовах адаптації до сучасних викликів та загроз. У ньому зроблена спроба співставлення ситуації у сфері сільського господарства України та Європейського Союзу, а також окремо розглянуто сільськогосподарський аспект Угоди про асоціацію з ЄС.

Основна частина – це поради з подолання існуючих викликів шляхом реалізації власних ініціатив дрібних сільгоспвиробників, розвитку малого підприємництва, сільськогосподарської кооперації, органічного землеробства, сільського туризму, заняття перспективними видами рослинництва та тваринництва, успішного збуту сільгосппродукції. Надаються рекомендації місцевій владі з розвитку сільських територій та допомоги дрібним сільгоспвиробникам. Текст також містить корисні посилання, покликані допомогти в пошуку детальнішої інформації про ті чи інші можливості сільського господарства України та європейський досвід.

Текст видання

Брошура розроблена Сіверським інститутом регіональних досліджень у співпраці з Чернігівським Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації та Українською асоціацією аграрного бізнесу (УКАБ) за фінансової підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження»

Контакти:Людмила Чабак, 0669783411, 0674617386

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: