Презентація видання «Коментований переклад Візового Кодексу Європейського Союзу»

3 червня 2010 року о 13.00 в прес-центрі медіа-холдингу «Главред-медіа» відбудеться презентація та обговорення видання «Коментований переклад Візового Кодексу Європейського Союзу», підготовленого ініціативою «Європа без бар’єрів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

3 червня 2010 року о 13.00 в прес-центрі медіа-холдингу «Главред-медіа» відбудеться презентація та обговорення видання «Коментований переклад Візового Кодексу Європейського Союзу», підготовленого ініціативою «Європа без бар’єрів» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Видання «Коментований переклад Візового Кодексу Європейського Союзу» містить неофіційний переклад Регламенту №810/2009 ЄС, що встановлює Кодекс Спільноти з візових питань (Візового Кодексу ЄС), супроводжений коментарями фахівців «Європи без бар’єрів».

Коментарі стосуються нововведень Кодексу у порівнянні з іншими документами, насамперед діючою Угодою про спрощення оформлення віз між Україною та ЄС, та спрямовані на підвищення громадської обізнаності щодо нормативно-правової бази ЄС. Публікація також містить поради щодо практичного використання положень Візового Кодексу ЄС в процесі отримання шенгенських віз.

В ході презентації відбудеться обговорення найбільш актуальних положень Кодексу, що стосуються права громадян на отримання безкоштовних, багаторазових і довгострокових віз у консульствах країн-членів ЄС та буде надано рекомендації щодо ефективного використання найбільш прогресивних змін Візового Кодексу ЄС. Також в контексті наданих коментарів та роз’яснень, експертами проекту буде зроблено акцент на окремі положення Візового Кодексу та Угоди про спрощення оформлення віз, що не узгоджуються та викликають додаткові запитання у заявників в ході візового клопотання.

Учасники презентації отримають примірник видання «Коментований переклад Візового Кодексу Європейського Союзу»

Крім того буде презентовано оновлену версію сайту «Європа без бар’єрів» www.novisa.org.ua

Інформаційно-аналітичне видання та сайт «Європа без бар’єрів» було виконано за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про діяльність Європейської програми за напрямком підтримки громадських ініціатив, спрямованих на усунення бар’єрів для контактів між людьми між Україною і ЄС, читайте тут.

У заході візьмуть участь: Олександр Сушко, член Спільного комітету експертів з питань імплементації Угоди про спрощення оформлення віз між Україною та ЄС, Ірина Сушко, керівник ГО «Європа без бар’єрів», Дмитро Шульга, старший менеджер Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Адреса: м. Київ, вул. Стрітенська 2/8 (150 метрів від Софійської площі).

Початок реєстрації: 12:30, закінчення реєстрації: 13:00

Контактна інформація: Ірина Сушко, iryna_sushko@ukr.netОлександр Сушко, sushko@cpcfpu.org.ua

***

Громадську ініціативу «Європа без бар’єрів» створено у 2008 році на основі однойменного всеукраїнського консорціуму громадських організацій та аналітичних центрів з метою консолідації зусиль громадських активістів та експертів, спрямованих на усунення перешкод свободи пересування в Європі.

Сайт: www.novisa.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: