Презентація українського перекладу книжки Семюела П. Гантінґтона “Протистояння цивілізацій та зміна світового порядку”

У середу 12 квітня 2006 року в рамках "Кальварійських посиденьок в УНІАНі" відбудеться презентація першого українського перекладу всесвітньо відомої книжки Семюела П. Гантінґтона "Протистояння цивілізацій та зміна світового порядку" (видавництво "Кальварія"). Книжка вийшла за підтримки "Проекту перекладів" МФВ.

У середу 12 квітня 2006 року в рамках “Кальварійських посиденьок в УНІАНі” відбудеться презентація першого українського перекладу всесвітньо відомої книжки Семюела П. Гантінґтона “Протистояння цивілізацій та зміна світового порядку” (видавництво “Кальварія”).

Книжка вийшла за підтримки “Проекту перекладів” МФВ.

Тема зустрічі: УКРАЇНА прямує до розлому. Прогноз підтверджується? Прогнози пана Гантінґтона в більшості випадків справджуються. У книжці “Протистояння цивілізацій та зміна світового порядку” її автор відносить Україну до країн “розлому”, до країн, які не мають майбутнього. Чи можна запобігти такому майбутньому України, враховуючи сьогоднішні політичні реалії?
На це та інші запитання спробували відповісти Кость Бондаренко (директор київського інституту проблем управління ім. Горшеніна, кандидат історичних наук), Сергій Гайдай (політтехнолог, директор зі стратегічного планування агенції “Гайдай.Ком”), Наталка Климчук (перекладачка книжки і головний аналітик інформаційно-аналітичного відділу ТСН каналу “1+1”, науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології АПН України), Юрій Топчій (письменник Густав Водічка).

Видавництво “Кальварія”: www.calvaria.org

Ірина Кучма, менеджер програми “Соціальний капітал і академічні публікації”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: kuchma@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: