Презентація Центру волонтерів Одеси

15 квітня об 11.00, в приміщенні центру патріотів-волонтерів м. Одеси (адреса: Ланжеронівська, 3, (каб. №42) відбудеться прес-конференція з приводу початку роботи Центру волонтерів Одеси, покликаного повідомляти про поточні новини волонтерської роботи із українськими військовими та біженцями з зони АТО

15 квітня об 11.00, в приміщенні центру патріотів-волонтерів м. Одеси (адреса: Ланжеронівська, 3, (каб. №42) відбудеться прес-конференція з приводу початку роботи Центру волонтерів Одеси, покликаного повідомляти про поточні новини волонтерської роботи із українськими військовими та біженцями з зони АТО, зберігати базу даних активних волонтерів цього напрямку і показувати здобутки їх діяльності (зокрема звіти про подорожі з гуманітарною допомогою в АТО, влаштування життя біженців для відсутності дублювання дій тощо). Організатори –  ГО «Рада підприємців Одеси» і команда  центру за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». 

Добра новина полягає в тому, що Одеса набула значну кількість небайдужих людей, які організувалися для допомоги бійцям та біженцям під час непересічних подій в країні. Погана новина – в тому, що досі не існувало ефективного обміну інформацією і своєчасного повідомлення колег-волонтерів та загальної спільноти про здобутки, проблеми і актуальні події, що призвело до низки непорозумінь і суттєво знижує ефективність волонтерської праці.

Як планується об’єднати діючих волонтерів в одному інформаційному колі? В чому перевага існування єдиного інформаційного ресурсу? Що цікавого для спільноти є в такому ресурсі? З чим стартує в медіа-просторі центр волонтерів і як виглядатиме робота його сайту та сторінок в соцмережах?

На ці питання відповідатимуть:

Кравчук Інна Олександрівна – керівник ГО « Рада підприємців Одеси»

Нальота Вероніка Андріївна – прес-менеджер проекту

Циганкова Тетяна Володимирівна – менеджер проекту

Метою проекту «Центр волонтерів Одеси», що реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є створення ресурсу новин, з висвітлення щоденної роботу патріотів-волонтерів міста та покликаного їх об’єднати, і створити базу даних діючих волонтерських одиниць і організацій.

Контакти:Інна Кравчук, (095)627-41-15

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: